пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

Вітаємо!

Вітаємо учня нашого класу Молокова Вадима за зайняте І місце у ІІ турі олімпіади з трудового навчання! Молодець! Так тримати!


Вітаємо ученицю нашого класу Майданюк Анастасію за зайняте ІІ місце в ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Вітаємо ученицю нашого класу Халудрову Анастасію за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з української мови
Вітаємо учнів нашого класу Буцького Андрія та Ціперка Владислава за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з хімії


вівторок, 25 грудня 2018 р.

Увага!

26 грудня навчання в школі не буде! Це пов'язано зі складними погодніми умовами.

неділя, 16 грудня 2018 р.

Батьківські збори

Увага! 24.12.2018 р. о 12:30 відбудуться батьківські збори. Явка обов'язкова! Розглядатимуться питання профільного навчання в 10-му класі, навчання та поведінки учнів.

пʼятниця, 14 грудня 2018 р.

Безпека взимку!

Сьогодні до нас завітали працівники Кам'янського районного сектору управління ДСНС України у Черкаській області .Фахівці ДСНС розповіли учням про основні правила пожежної безпеки, які необхідно знати та дотримуватися, аби не допустити виникнення небезпечних ситуацій. Також учні слухали розповіді надзвичайників про побутові пожежі  та дізнавались про алгоритм дій під час виникнення загорання у приміщенні закладу. По закінченню лекції кожен учень отримав листівку із зазначеними правилами пожежної безпеки. Крім правил пожежної безпеки працівники ДСНС  пояснили, чим небезпечний лід і чого слід остерігатися взимку та наголосили про небезпеку піротехніки.


понеділок, 10 грудня 2018 р.

Баскетбольний турнір до Дня Збройних сил України

6 грудня відбувся турнір з баскетболу до Дня ЗСУ серед школярів та молоді. Участь взяли команди Кам'янської ЗОШ №1, Кам'янської ЗОШ N2 та еколого-економічного ліцею. Перемогу здобула Кам'янська ЗОШ №1, друге місце посіла команда ліцею та третє місце команда Кам'янської ЗОШ №2. Вітаємо учнів нашого класу, які боролись за перемогу. Це Кам'янецький Іван, Молоков Вадим та Монзуль Владислав.


неділя, 2 грудня 2018 р.

Вітаємо!

Вітаємо учня нашого класу Ціперка Владислава за зайняте ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з біології!

вівторок, 27 листопада 2018 р.

Вітаємо!

Вітаємо учня нашого класу Бугаєвського Ярослава за зайняте І місце у ІІ турі олімпіади з англійської мови!

вівторок, 20 листопада 2018 р.

Осіння сесія Олімпус

Сьогодні учні нашого класу Бугаєвський Ярослав, Денисенко Сергій, Ціперко Владислав та Майданюк Анастасія, взяли участь в осінній сесії  Всеукраїнської предметної олімпіади Олімпус з математики. Чекаємо гарних результатів!


понеділок, 1 жовтня 2018 р.

понеділок, 24 вересня 2018 р.

Результати участі у конкурсі "Безпечний Інтернет" від освітнього проекту "На Урок"

Сьогодні на уроці інформатики учні виконували завдання всеукраїнського конкурсу "Безпечний Інтернет" від освітнього проекту "На Урок".
Отримали результати:
диплом І ступеня -   0,
диплом ІІ ступеня -  1 (Ювшин Катя),
диплом ІІІ ступеня - 4 (Бугаєвський Ярослав, Геріх Діана, Козоріз Мілена, Майданюк Анастасія),
диплом учасника -   6
Реєстрацію та участь у конкурсі організувала учитель інформатики Олефіренко Наталія Михайлівна.

Для учнів: naurok.com.ua/start

Про конкурс:

Безкоштовний конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.
Говорячи про правила, ми маємо на увазі не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Наш конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.
В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

Фотозвіт








понеділок, 3 вересня 2018 р.

Увага! Діти на дорозі!

В перший день навчального року була проведена бесіда "Правила дорожнього руху"


ОСНОВНІ ПРАВИЛА

безпечної поведінки на дорозі

1. Ніколи не вибігайте на дорогу перед автомобілем, що наближається, - водій не зможе зупинити машину відразу.
2. Проїжджу частину переходити тільки у встановлених місцях по пішохідних переходах, переконавшись у тому, що транспорт, який наближається ліворуч і праворуч, пропускає вас.
3. Машини, що стоять поблизу тротуару, закривають вам огляд дороги. Тому спочатку потрібно виглянути з-за машини, що стоїть, оцінити обстановку і, переконавшись у безпеці, переходити
4. Вийшовши з автобуса чи тролейбуса, не бігайте з-за нього на дорогу. Зачекайте, поки він від'їде, і тільки потім, переконавшись у відсутності машин, переходьте дорогу.
5. При виході з трамвая пройдіть на тротуар, дійдіть до найближчого пішохідного переходу і перейдіть проїжджу частину.
6. Не вибігайте на дорогу поза зоною пішохідного переходу, в цьому місці водій не очікує пішоходів і не зможе миттєво зупинити автомобіль.
7. Не можна виїжджати на проїжджу частину на скейтах і ролікових ковзанах
8. Небезпечно грати в м'яч і інші ігри поряд з проїжджою частиною, краще це робити у дворі або на дитячому майданчику.

А чи знаєте Ви, що:
  • Першим в історії правителем, який ввів правила дорожнього руху, був Гай Юлій Цезар. Він        видав закон, відповідно до якого жінки Риму не мали права керувати колісницями.
  • Ще з січня 1618 року російський цар Петро І видав наказ про правила дорожнього руху. Ці правила обмежували швидкість їзди. Було введено правосторонній рух.
  • Складова Правил дорожнього руху — дорожні знаки. Вони у своєму розвитку пройшли довгий шлях станов­лення та удосконалення — від верстових, кілометрових.стовпів та попереджувального трикутника "Обережно, жаби!" до міжнародної стандартизації.
  • Нині, окрім регулювальника, найголовніший "коман­дир" вуличного руху — світлофор. А його прототипом бувсемафор, вперше встановлений у Лондоні в 1868 році. Перші електричні світлофори з'явилися в США в 1914 році. Вони мали всього два кольори — червоний і зелений, а до цього просто по черзі відкривалися-закривалися кольорові планшети — екрани. У Нью-Йорку в 1918-му, а в Москві в 1930 році встановлені перші триколірні світлофори.
  • Тільки в 1891 році вперше в Україні, а саме в Одесі, з'явився автомобіль. Порушникам Правил дорожнього руху передбачено різні покарання.
  • У 1940 році прийняті типові правила дорожнього руху. Вони змінювалися, доповнювалися, удосконалювалися кілька сотен раз. Виходячи з вимог міжнародних правил, враховуючи передовий досвід, 1 січня 2002 року введені нові "Правила дорожнього руху України". Вони обов'яз­кові для всіх учасників руху.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що з десяти дорожніх пригод дев'ять відбувається з вини водіїв. Насамперед через перевищення швидкості, порушення безпечної дистанції, безпечного інтервалу, неуважність, сп'яніння, а також за безпечності пішоходів. На пішоходів — порушників дорожнього руху, накладають штрафи. А якщо це привело до дорожньо-транспортної пригоди, й кримінальну відповідальність.
  • У Франції за перевищення швидкості поліцейський може випустити повітря з усіх коліс автомобіля. На Філіппінах винуватця порушення правил руху не тільки штрафують, але й у примусовому порядку відправляють на 4 години копати або чистити придорожні канави,. прибирати вулиці та сквери, фарбувати огорожі тощо.






Перший дзвінок скликає до школи!


1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.
Кольорові кульки зарядили гарним настроєм, позитивом на цілий рік!



      Після урочистої лінійки був проведений традиційний перший урок "Українці співтворці європейської культури", мета якого сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї народів, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу, розширювати знання учнів про Європейський Союз, країни, які в нього входять, сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді, розвивати навички творчого мислення учнів шляхом їхнього включення у полеміку, формувати моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю.




неділя, 2 вересня 2018 р.

Вітаємо!

Вітаємо ученицю нашого класу Геріх Діану за чергову перемогу в літературному конкурсі "Поетична осінь у Кам'янці", який проводився 1 вересня на День міста. Молодчинка! Так тримати!!!


четвер, 30 серпня 2018 р.

Увага! День знань!




До школи  прийти 3 вересня на 8:00. Святкова лінійка розпочнеться о 8:20-8:30.На лінійку принести 2 кульки будь-якого кольору, крім жовтого і блакитного(ці кольори для першокласників). Також на лінійці будемо співати гімн( обов'язково його повторіть) і всі хором проговорювати слова, які потрібно вивчити:

       Ведучий: Завжди впевнено тримайся

       Усі хором : І ніколи не здавайся! (вивчити !)

          Ведучий:  ми веселі та щасливі

       Усі хором : З нами завжди будеш в силі!

          Ведучий: Перемога - наше діло

       Усі хором : Ми йдемо до неї сміло (вивчити !)

       Ведучий: Якщо хочеш бути клас

       Усі хором : То приєднуйся до нас )))) (вивчити !)

З 8:00 до 8:20 репетиція гімну і вище записаних слів.
Після святкової лінійки буде проведений перший урок "Українці співтворці європейської культури", а потім уроки за розкладом
інформатика
фізична культура
українська мова
хімія
біологія




понеділок, 28 травня 2018 р.

Увага! Усі дружно йдемо на кашу!

29.05 колективом 8-А класу йдемо на кашу. Збираємось о 10.00 біля школи. З собою мати:
  • готову зажарку з салом, цибулею і по можливості з м'ясом;
  • 1-2 яйця;
  • молоко;
  • зелень (кріп, петрушка, огірки , помидори);
  • чашку, тарілку, ложку;
  • воду чи напої (чай, сік, компот);
  • ковдру, на яку можна сідати.

пʼятниця, 27 квітня 2018 р.

середа, 25 квітня 2018 р.

Вітаємо!

20-22 квітня в Черкаській обласній філармонії проходив Черкаський книжковий фестиваль. Саме на ньому, 22 квітня відбулося нагородження призерів II Міжнародного літературного конкурсу для письменників- початківців "Чер.net.k@ 2018". Учениця нашого класу Геріх Діана за вірш "Блискають гради" отримала 2 місце в номінації Веселкове зернятко(поезія)




понеділок, 23 квітня 2018 р.

Перша долікарська допомога

Сьогодні на виховну годину ми запросили нашу медичну сестру Гончарову С.М. з питань надання  домедичної допомоги під час надзвичайних ситуацій. Світлана Миколаївна розповіла основні принципи першої медичної допомоги, правила надання першої долікарської допомоги при нещасних випадках, розповіла в яких випадках потрібно обов'язково звернутися в лікарню та на практиці показала як накладати шину та пов'язки.














субота, 17 березня 2018 р.

Вітаємо!

З нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, популяризації його творчої спадщини, утвердження духовних заповідей, з метою виявлення творчих здібностей та обдарувань підростаючого покоління, активізації виховної та патріотичної роботи, ефективної реалізації молодіжної політики  14 березня на базі нашої школи був проведений міський конкурс „Тарасовими шляхами”
Учні нашого класу Геріх Діана, Халудрова Анастасія та Ювшин Катя взяли активну участь у конкурсі. Геріх Діана отримала І місце серед юних поетів в цьому конкурсі, а Халудрова Анастасія ІІ місце серед читців поезії. Вітаємо їх!!!


пʼятниця, 16 березня 2018 р.

Обережно! Невідомі предмети і пристрої!

Сьогодні на виховній годині були розглянуті питання як уникнути враження мінами та вибухонебезпечними предметами.
 Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст. І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобну вибухівку, що може з’явитися на вулицях міст і селищ, розпізнати набагато складніше. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами украй актуальним.

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.


 


У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО:

- наближатися до предмета;
- пересувати його або брати до рук;
- розряджати, кидати, вдаряти по ньому;
- розпалювати поряд багаття або кидати до нього предмет;
- приносити предмет додому, у табір, до школи.
Необхідно негайно повідомити міліцію або дорослих про знахідку!